Wyróżnij się! – krzesła konferencyjne F04

Witamy w WordPressie. To jest twój pierwszy post. Edytuj go lub usuń, a następnie zacznij pisać!

Produkowane przez firmę LAS Mobili krzesła konferecyjne F04 to doskonały produkt do przestrzeni konferencyjnych.

 Siedzisko wykonane jest z jednoczęściowego odlewu z tworzywa sztucznego w kolorze białym, czarnym, kremowym lub turkusowym. Oparcie posiada liczne otwory nadające krzesłu lekkości oraz poprawiające cyrkulację powietrza – bardzo praktyczne rozwiązanie, które każdy z nas doceni (szczególnie w upalne dni :). Jednobryłowy odlew zawiera bardzo wygodne, ułatwiające pracę podłokietniki. Na dolnej częsci siedziska mamy tapicerowaną poduszkę. Mamy tu oczwywiście możliwość wyboru spośród wielu rodzajów oraz kolorów różnorodnych tkanin.

 Krzesła F04 mają cztery różne wersje podstawy – w ten sposób każdy jest w stanie znaleźć najlepsze, optymalne dla siebie rozwiązanie.

 F04 to nie tylko krzesło do sali konferencyjnej. Dzięki swojej dopracowanej, lekkiej wizualnie formie F04 sprawdzi się doskonale również w recepcji, sekretariacie czy poczekalni. Jego niewymuszona bryła pozwala na zastosowanie w punktach obsługi klienta, czy też jako krzesło dostawne przy stanowiskach pracowniczych, wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z gośćmi czy klientami.

Potrzebujesz mebli biurowych, metalowych, mebli do gabinetu, szkoły czy salonu?

Sprostamy twoim wymaganiom i pomożemy Ci wybrać meble idealnie pasujące do twoich potrzeb!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI KLIENCI