O firmie

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę firmy AMECO. Firma nasza została stworzona przez grupę osób z wieloletnim doświadczeniem i praktyką  w projektowaniu oraz wyposażaniu przestrzeni biurowych

Firma AMECO powstała w 2001 roku. Od momentu powstania jako najważniejsze uznaliśmy profesjonalizm i szybkość działania oraz tworzenie trwałych, partnerskich relacji z klientami. Lista klientów, którzy nam zaufali utwierdzają nas w przekonaniu o właściwie przyjętych priorytetach.

Oferta, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować jest wynikiem wyselekcjonowania grupy wyrobów o najwyższych parametrach jakościowych i różnorodnym wzornictwie.

Naszą misją jest zapewnienie użytkownikowi maksymalnego komfortu pracy. Poza funkcjonalnością, trwałością i ergonomiąnaszych wyrobów spełniają one również funkcje reprezentacyjne podkreślają prestiż i wzmacniają wizerunek firmy.

W dobie rosnącej konkurencji ważne są między innymi elastyczność oraz szacunek dla czasu i pieniędzy klienta. Takimi staramy się być. Wierzymy, że jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.

Potrzebujesz mebli biurowych, metalowych, mebli do gabinetu, szkoły czy salonu?

Sprostamy twoim wymaganiom i pomożemy Ci wybrać meble idealnie pasujące do twoich potrzeb!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI KLIENCI