Meble biurowe Las Mobili

Las Mobili – włoskie meble biurowe

Las Mobili jest renomowanym włoskim producentem mebli biurowych. Oferta obejmuje kilka rodzin mebli gabinetowych, meble pracownicze, stoły konferencyjne, lady recepcyjne, jak również krzesła i fotele biurowe.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami Las Mobil:

Meble gabinetowe

Oferta mebli gabinetowych od LAS Mobili to kilka rodzin produktów o znakomitym designie. Dobry projekt w połączeniu z najwyższej jakości materiałami oraz starannym wykonaniem daje w efekcie piękne, niebanalne meble, obok których nie da się przejść obojętnie.

meble gabinetowe Elite
meble_gabinetowe_eos
meble gabinetowe Iulio
meble gabinetowe Delta Evo

Meble pracownicze

Poza meblami gabinetowymi naszą uwagę przyciągają meble pracownicze. Szczególnie systemy mebli Fill Rouge oraz 5th Element wyróżniają się designem oraz detalami. Detale te nadają meblom niecodziennego wyglądu oraz podkreślają piękny, włoski design.

meble biurowe Fil Rouge
meble biurowe 5th element
meble biurowe Oxi

Lady recepcyjne

Rodziny mebli gabinetowych oraz pracowniczych uzupełniają lady recepcyjne. Dwie lady: Nice oraz Point powinny zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

lady recepcyjne Nice
lada recepcyjna Point

Stoły konferencyjne

W obecnych czasach sporą część pracy spędzamy na różnego rodzaju spotkaniach i naradach. Dlatego też warto wyposażyć sale konferencyjne w odpowiednie meble. Takimi meblami, z całą, pewnością są stoły z rodzin: I-Meet oraz Oyo. Nasze stoły możemy wyposażyć w praktyczne mediaporty, dzięki czemu praca stanie się wygodniejszą.

meble konferencyjne I meet
stoły konferencyjne Oyo

Fotele gabinetowe

W dzisiejszych czasach niemalże niezbędny element naszej pracy. Około 70% z nas pracuje w pozycji siedzącej, rzadko wstając od biurka. Nasze miejsce pracy powinno być zatem jak najbardziej ergonomiczne, dostosowane do zasad BHP. Aby nie cierpieć z powodu bólów kręgosłupa lub chorób układu krążenia, warto zainwestować w krzesło lub fotel o jak najwyższej jakości.

Krzesła konferencyjne

Modele które znajdują się w kategorii krzeseł konferencyjnych wyróżniają się designem i estetyką wykonania na tle innych krzeseł. Różnorodność w kształtach i kolorystyce pozwala na urządzenie biura według zaplanowanej koncepcji, bez jakichkolwiek ograniczeń.  Jeżeli zależy Ci, aby zapewnić swoim gościom maksymalną wygodę podczas spotkania – zaprezentowane modele krzeseł konferencyjnych będą najlepszą opcja dla Ciebie!

Siedziska recepcyjne

Recepcja w głównej mierze postrzegana jest jako miejsce reprezentacyjne. Aranżując przestrzeń nie chodzi o ostencję, lecz zachowanie spójności ze specyfiką branży i wizerunkiem przedsiębiorstwa. Dlatego inwestując w siedziska do poczekalni z naszej oferty, masz pewność, że Twoja poczekalnia zostanie odpowiednio wyposażona. Las Mobili gwarantuje najwyższą funkcjonalność, przy zachowaniu właściwych walorów wizualnych produktu.

Potrzebujesz mebli biurowych, metalowych, mebli do gabinetu, szkoły czy salonu?

Sprostamy twoim wymaganiom i pomożemy Ci wybrać meble idealnie pasujące do twoich potrzeb!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI KLIENCI