Bejot- krzesła, fotele, hokery, budki akustyczne

Firma Bejot jest polskim producentem mebli, w tym krzeseł i foteli biurowych oraz rozwiązań akustycznych. Produkty Bejot charakteryzują się nowoczesnym designem, wysoką jakością wykonania oraz zrównoważonym podejściem do produkcji. W ofercie firmy znajdują się między innymi krzesła biurowe, fotele obrotowe, sofy oraz meble akustyczne. Bejot to definicja dobrego designu.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami Bejot znajdującymi się w naszej ofercie:

Krzesła obrotowe

Firma Bejot oferuje wiele ergonomicznych foteli biurowych, które zapewniają wygodną i naturalną pozycję podczas pracy. W ofercie znajdują się między innymi fotele z regulowaną wysokością siedziska, stabilną podstawą, możliwością obrotu wokół osi pionowej oraz anatomicznie ukształtowanym siedziskiem i oparciem. Wszystkie te cechy wpływają fundamentalnie na komfort użytkownika i swobodę ruchów.

Krzesła konferencyjne

Firma Bejot oferuje wiele rodzajów krzeseł konferencyjnych, które łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny, elegancki design. Poniżej przedstawiamy modele, które zapewniają wygodę podczas długich spotkań, a także takie które są idealne do krótkich, spontanicznych rozmów.

Hokery

Poniżej przedstawiamy ofertę hokerów produkowanych przez firmę Bejot. Mamy tu wiele designerskich modeli, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, zarówno biurowych, jak i restauracjach czy hotelach czy we wnętrzach domowych.

Soft Seating

Soft seating – firma Bejot oferuje nam tu wiele interesujących rozwiązań, które idealnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Mamy tu między innymi sofy, fotele lounge, zestawy modułowe, pufy i poduszki, które zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Całą rodzinę oferowanych przez nas produktów Bejot tworzą produkty, które doceni każdy, kto ceni sobie wygodę, funkcjonalność i dobry design.

Akustyka

W kategorii produktów akustycznych marki Bejot wyróżnić musimy panele oraz budki akustyczne. Zarówno panele, jak i budki akustyczne są znakomitym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prywatność i spokój w swoim otoczeniu. Nasze rozwiązania akustyczne zapewniają skuteczną redukcję hałasu, a także poprawiają akustykę pomieszczenia

Inne

Potrzebujesz mebli biurowych, metalowych, mebli do gabinetu, szkoły czy salonu?

Sprostamy twoim wymaganiom i pomożemy Ci wybrać meble idealnie pasujące do twoich potrzeb!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI KLIENCI