Biurka z regulacją wysokości

Biurka z regulacją wysokości

Coraz powszechniejsza świadomość potrzeb zdrowotnych pracowników skutkuje zwiększonym zapotrzebowaniem na biurka z elektryczną wysokości regulacji wysokości blatu. Coś co jeszcze kilka – kilkanaście lat temu było w Polsce ciekawostką, może wręcz fanaberią, dostępną (ze względu na brak świadomości, ale również ze względu na cenę) nielicznym. Wiele krajów „zachodu” (szczególnie kraje skandynawskie) już wiele lat temu wprowadziło wymagania dotyczące odpowiedniego wyposażenia miejsc pracy. Wśród rekomendowanych rozwiązań są właśnie biurka z regulowanym blatem.

Polska goni „zachód” również i w tym obszarze. Biurko elektryczne nie jest już dziś jakimś szczególnie wydumanym luksusem, staje się codziennością.

Biurka elektryczne – ale czy warto?

Homo Sapiens ewolucyjnie nie jest przystosowany do długotrwałego i bezustannego wręcz spędzania czasu w pozycji siedzącej. Nasze organizmy potrzebują ruchu, ciągłej zmiany pozycji. Tego domagają się nasze organizmy, coraz częściej „protestując”. Przejawem tych protestów są coraz powszechniejsze schorzenia związane z kręgosłupem, z problemami postawy. Tak więc na wyżej postawione pytanie jedynie słuszną odpowiedzią jest – TAK – zdecydowanie warto!

Biurko z regulacją wysokości umożliwiają pracę w zmiennych warunkach. Cześć dnia możemy spędzić pracując siedząc, pozostałe kilka godzin w pozycji stojącej. Zmiana pozycji pracy odbywa się w sposób płynny, harmonijny. Niektóre rodzaje biurek (np. H2O) mają możliwość zastosowania aplikacji, która przypomni o konieczności zmiany pozycji. Pracując w ten sposób z całą pewnością zadbamy o własne zdrowie, a przy tym będziemy pracować bardziej efektywnie.

W naszej ofercie mamy dostępne 4 rodzaje biurek elektrycznych. Są to:

Drive
biurko Health to Office
H2O
biurko elektryczne
InUP
biurko elektryczne
SEL

Potrzebujesz mebli biurowych, metalowych, mebli do gabinetu, szkoły czy salonu?

Sprostamy twoim wymaganiom i pomożemy Ci wybrać meble idealnie pasujące do twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami